Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Детски хеланки
Код на производ:
(DX5045-623)
NIKE

NIKE Sportswear

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M 10-11г.
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Не престанувајте да сонувате во Nike Sportswear хеланки за тинејџерки инспирирани од нивните меурчиња во боја. Овие супер растегливи хеланки со низок струк се направени да се носат цел ден. Тие се исто така неверојатно удобни - како голема голема прегратка од вашиот најдобар пријател. Фината мешавина на памук и полиестер, од која се направени овие хеланки, ви овозможува пријатно чувство и удобност. Раширениот појас ви нуди цврсто вклопување, а неговиот длабок дизајн обезбедува добра покриеност додека се движите. Спецификација: Lifestyle хеланки за тинејџерки Машинско перење Материјал: 62% памук / 32% полиестер / 6% спандекс.
Подетално

Не престанувајте да сонувате во Nike Sportswear хеланки за тинејџерки инспирирани од нивните меурчиња во боја. Овие супер растегливи хеланки со низок струк се направени да се носат цел ден. Тие се исто така неверојатно удобни - како голема голема прегратка од вашиот најдобар пријател. Фината мешавина на памук и полиестер, од која се направени овие хеланки, ви овозможува пријатно чувство и удобност. Раширениот појас ви нуди цврсто вклопување, а неговиот длабок дизајн обезбедува добра покриеност додека се движите.
Спецификација:

 • Lifestyle хеланки за тинејџерки
 • Машинско перење
 • Материјал: 62% памук / 32% полиестер / 6% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M 10-11г.
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош