Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Shop
Код на производ:
(CHA231G200-8U)
CHAMPION

CHAMPION Shop

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
990 ДЕН
Моментална цена
990 ДЕН
Моментална цена
990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS 3-4г.
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
CHAMPION GIRLS SHOP е детски lifestyle шорц за помали девојчиња дизајнирани за уживање. Облечете ги со леснотија за да уживате во целодневна удобност и удобност. Лесниот памук од кој е направен во контакт со вашата кожа обезбедува пријатност и удобност. Дискретното лого на предниот дел и повеќе од интересна и колоритна графика на задната страна на шорцевите, освен што јасно ви дава до знаење кој спортски бренд сте го одбрале, придонесува и за зголемениот број на комбинации на аутфит. Еластичниот струк придонесува за лесна персонализација и удобно вклопување. Внесете пријатност и удобност во вашите секојдневни активности со овие супер функционални детски шорцеви за мали девојчиња. Спецификација: Детски шорцеви помали девојчиња - lifestyle Еластична половина.
Подетално

CHAMPION GIRLS SHOP е детски lifestyle шорц за помали девојчиња дизајнирани за уживање. Облечете ги со леснотија за да уживате во целодневна удобност и удобност. Лесниот памук од кој е направен во контакт со вашата кожа обезбедува пријатност и удобност. Дискретното лого на предниот дел и повеќе од интересна и колоритна графика на задната страна на шорцевите, освен што јасно ви дава до знаење кој спортски бренд сте го одбрале, придонесува и за зголемениот број на комбинации на аутфит. Еластичниот струк придонесува за лесна персонализација и удобно вклопување. Внесете пријатност и удобност во вашите секојдневни активности со овие супер функционални детски шорцеви за мали девојчиња.
Спецификација:

 • Детски шорцеви помали девојчиња - lifestyle
 • Еластична половина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2XS 3-4г.
  XS
  S
  M
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви CHA221G200-01
  371 ДЕН
  Заштеда 66%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви CHA211G202-32
  371 ДЕН
  Заштеда 66%
  1.090 ДЕН
  Помош