Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas SKIRT
adidas SKIRT
adidas SKIRT
adidas SKIRT
adidas SKIRT
adidas SKIRT
adidas SKIRT
adidas SKIRT
adidas SKIRT
adidas SKIRT
Женско здолниште
Код на производ:
(HF2023)
adidas

adidas SKIRT

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
1.853 ДЕН
Заштеда: 1.235 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 34 34
  • 36 36
  • 38 38
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сукња
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
34
36
38
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош