Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE V-TEKSTIL
Код на производ:
(725872-100)
NIKE

NIKE V-TEKSTIL

Претходна цена
10.290 ДЕН
Моментална цена
10.290 ДЕН
Цена со попуст
7.203 ДЕН
Заштеда: 3.087 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
L
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DV9483-010
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви AJ3914-100
1.672 ДЕН
Заштеда 20%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви AJ3914-010
1.672 ДЕН
Заштеда 20%
2.090 ДЕН
Помош