Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(CU6775-309)
NIKE

NIKE Dri-FIT

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките тренерки за тренинг Nike Dri-Fit обезбедуваат удобност што ја отстранува потта. Изработено од мека ткаенина која ви помага да останете суви за време на напорни вежби или топли после тренинг. Благодарение на Dri-Fit технологијата, можете да останете фокусирани на резултатите од вежбањето. Производот е направен од 100% одржливи материјали користејќи мешавина од рециклиран полиестер и органски памучни влакна. Страничните џебови ги чуваат малите вредни предмети, додека еластичниот појас со јамка се прилагодува на вашиот обем и висина на половината. Уверете се во функционалноста на овој модел додека пешачите, тренирате, возите велосипед или уживате на софата.Спецификација: Машки тренерки за тренинг Еластичен појас со јамка Странични џебови Dri-Fit технологија Класичен крој Машинско перење Состав: 61% памук, 39% полиестер.
Подетално

Машките тренерки за тренинг Nike Dri-Fit обезбедуваат удобност што ја отстранува потта. Изработено од мека ткаенина која ви помага да останете суви за време на напорни вежби или топли после тренинг. Благодарение на Dri-Fit технологијата, можете да останете фокусирани на резултатите од вежбањето. Производот е направен од 100% одржливи материјали користејќи мешавина од рециклиран полиестер и органски памучни влакна. Страничните џебови ги чуваат малите вредни предмети, додека еластичниот појас со јамка се прилагодува на вашиот обем и висина на половината. Уверете се во функционалноста на овој модел додека пешачите, тренирате, возите велосипед или уживате на софата.
Спецификација:

 • Машки тренерки за тренинг
 • Еластичен појас со јамка
 • Странични џебови
 • Dri-Fit технологија
 • Класичен крој
 • Машинско перење
 • Состав: 61% памук, 39% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош