Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

MONT Cargo
MONT Cargo
MONT Cargo
MONT Cargo
MONT Cargo
MONT Cargo
MONT Cargo
MONT Cargo
MONT Cargo
MONT Cargo
Код на производ:
(MNA231M101-62)
MONT

MONT Cargo

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
5.690 ДЕН
Моментална цена
5.690 ДЕН
Моментална цена
5.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Лесни и удобни, совршени за спортски активности и доволно издржливи за секојдневно носење, машките панталони lifestyle Mont Cargo се идеални за секоја пригода. Растегливиот појас обезбедува удобност и совршено вклопување, додека џебовите се идеални за складирање на основни мали предмети. Без разлика дали се занимавате со спортски активности, ја сакате природата или ја сакате секојдневната удобност додека се движите низ градот, машките панталони lifestyle Cargo се идеален избор за вас. Урбаниот изглед и практичноста на овој модел ќе ве маѓепса секогаш кога ќе го носите. Спецификација: Машки панталони Џебови Лого на Мont.
Подетално

Лесни и удобни, совршени за спортски активности и доволно издржливи за секојдневно носење, машките панталони lifestyle Mont Cargo се идеални за секоја пригода. Растегливиот појас обезбедува удобност и совршено вклопување, додека џебовите се идеални за складирање на основни мали предмети. Без разлика дали се занимавате со спортски активности, ја сакате природата или ја сакате секојдневната удобност додека се движите низ градот, машките панталони lifestyle Cargo се идеален избор за вас. Урбаниот изглед и практичноста на овој модел ќе ве маѓепса секогаш кога ќе го носите.
Спецификација:

 • Машки панталони
 • Џебови
 • Лого на Мont

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд MONT
  Возраст За возрасни
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош