Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Printed Set
NIKE Jordan Printed Set
NIKE Jordan Printed Set
NIKE Jordan Printed Set
Код на производ:
(65C229-G3A)
NIKE

NIKE Jordan Printed Set

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 24 24
 • 12 12
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
JORDAN PRINTED е комплет за бебиња, кој се состои од маичка и шорц, а е инспириран од кошарката. Маичката и шорцевите со кратки ракави се изработени од лесна ткаенина жерсеј и мрежест материјал, кои се погодни за топлите денови. Спецификација: Сет шорцеви и маичка за машки бебиња Маичка – кратки ракави, ребреста јака Шорцеви - еластичен појас, Jordan лого Состав: 100% полиестер Одржување: Машинско перење.
Подетално

JORDAN PRINTED е комплет за бебиња, кој се состои од маичка и шорц, а е инспириран од кошарката. Маичката и шорцевите со кратки ракави се изработени од лесна ткаенина жерсеј и мрежест материјал, кои се погодни за топлите денови.
Спецификација:

 • Сет шорцеви и маичка за машки бебиња
 • Маичка – кратки ракави, ребреста јака
 • Шорцеви - еластичен појас, Jordan лого
 • Состав: 100% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош