Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(GF0210)
adidas

adidas Adicolor

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
2.393 ДЕН
Заштеда: 1.595 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Adicolor се долен дел машки тренерки, дизајнирани за целосно задоволство. Како во животот, така и во облеката, секој детал прави разлика. Primeblue содржи Parley Ocean Plastic™ кој е направен од рециклиран отпад собран од плажите и крајбрежните области пред да стигне до океанот. Комбинацијата на материјали од кои е направен дава мекост и целодневна удобност. Тенкиот крој ги прави елегантни, Trefoil логото и познатите три adidas пруги додаваат ретро вибрација и јасно ја покажуваат вашата љубов кон овој светски спортски бренд. Предните џебови со патент безбедно ќе ги чуваат сите ваши мали предмети. Добијте ја вашата дневна доза на стил и adidas удобност со овие долен дел тренерки. Спецификација: Долен дел тренерки за мажи Состав: 60% рециклиран полиестер и 40% памук Манжетни на ракавите Parley Ocean Plastic™ adidas лого Предни џебови со патент.
Подетално

adidas Adicolor се долен дел машки тренерки, дизајнирани за целосно задоволство. Како во животот, така и во облеката, секој детал прави разлика. Primeblue содржи Parley Ocean Plastic™ кој е направен од рециклиран отпад собран од плажите и крајбрежните области пред да стигне до океанот. Комбинацијата на материјали од кои е направен дава мекост и целодневна удобност. Тенкиот крој ги прави елегантни, Trefoil логото и познатите три adidas пруги додаваат ретро вибрација и јасно ја покажуваат вашата љубов кон овој светски спортски бренд. Предните џебови со патент безбедно ќе ги чуваат сите ваши мали предмети. Добијте ја вашата дневна доза на стил и adidas удобност со овие долен дел тренерки.
Спецификација:

 • Долен дел тренерки за мажи
 • Состав: 60% рециклиран полиестер и 40% памук
 • Манжетни на ракавите
 • Parley Ocean Plastic™
 • adidas лого
 • Предни џебови со патент

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош