Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Swoosh
NIKE Dri-FIT Swoosh
NIKE Dri-FIT Swoosh
NIKE Dri-FIT Swoosh
NIKE Dri-FIT Swoosh
NIKE Dri-FIT Swoosh
NIKE Dri-FIT Swoosh
NIKE Dri-FIT Swoosh
Женски дуксер
Код на производ:
(DX0952-010)
NIKE

NIKE Dri-FIT Swoosh

Претходна цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со Nike Dri-FIT Swoosh женски горен дел со долги ракави, подготвени сте за вашиот следен тренинг на патеката. Оваа мека маичка има патент со должина од 1/4 за да ви обезбеди оптимален проток на воздух. Дупките на палците на ракавите ви даваат можност да ги покриете рацете кога надвор е ладно. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Спецификација: Женска маица за трчање 1/4 должина патент Дупки за палците на ракавите Nike Dri-FIT технологија Машинско перење Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Со Nike Dri-FIT Swoosh женски горен дел со долги ракави, подготвени сте за вашиот следен тренинг на патеката. Оваа мека маичка има патент со должина од 1/4 за да ви обезбеди оптимален проток на воздух. Дупките на палците на ракавите ви даваат можност да ги покриете рацете кога надвор е ладно. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни.
Спецификација:

 • Женска маица за трчање
 • 1/4 должина патент
 • Дупки за палците на ракавите
 • Nike Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош