Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE W NSW ESSNTL PANT REG FLC
NIKE W NSW ESSNTL PANT REG FLC
NIKE W NSW ESSNTL PANT REG FLC
NIKE W NSW ESSNTL PANT REG FLC
NIKE W NSW ESSNTL PANT REG FLC
NIKE W NSW ESSNTL PANT REG FLC
NIKE W NSW ESSNTL PANT REG FLC
NIKE W NSW ESSNTL PANT REG FLC
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(BV4095-368)
NIKE

NIKE W NSW ESSNTL PANT REG FLC

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
1.395 ДЕН
Заштеда: 1.395 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
L
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош