Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(CJ7863-014)
NIKE

NIKE Sportswear Club

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.434 ДЕН
Заштеда: 956 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M 10-11г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Удобна, подготвена за авантура и способна да го скрие секое богатство што ќе го најдат вашите малечки, тренерката Nike Sportswear Club е совршен придружник за студените денови. Мека ткаенина од руно ја задржува топлината. Еластичниот појас и класичниот крој ги прават удобни и идеални за секојдневно носење. Страничните џебови нудат многу простор за складирање, додека еластичните делови на нозете овозможуваат и вашите патики да се истакнат. Обезбедете им на вашите малечки многу стил покрај топлина и удобност. Спецификација: Тренерки за момчиња Еластичен појас со јамка Странични џебови Лого на Nike Еластичен дел на ногавиците.
Подетално

Удобна, подготвена за авантура и способна да го скрие секое богатство што ќе го најдат вашите малечки, тренерката Nike Sportswear Club е совршен придружник за студените денови. Мека ткаенина од руно ја задржува топлината. Еластичниот појас и класичниот крој ги прават удобни и идеални за секојдневно носење. Страничните џебови нудат многу простор за складирање, додека еластичните делови на нозете овозможуваат и вашите патики да се истакнат. Обезбедете им на вашите малечки многу стил покрај топлина и удобност.
Спецификација:

 • Тренерки за момчиња
 • Еластичен појас со јамка
 • Странични џебови
 • Лого на Nike
 • Еластичен дел на ногавиците

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M 10-11г.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош