Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Roch Insp Poly
CHAMPION Roch Insp Poly
CHAMPION Roch Insp Poly
CHAMPION Roch Insp Poly
CHAMPION Roch Insp Poly
CHAMPION Roch Insp Poly
CHAMPION Roch Insp Poly
CHAMPION Roch Insp Poly
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(CHA231M109-21)
CHAMPION

CHAMPION Roch Insp Poly

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion ROCH INSP POLY се долен дел машки тренерки за секој кој сака активен, спортски начин на живот. Комбинира класичен стил со мека удобност. На овој модел секогаш ќе се враќате со причина. Совршено оди со вашите Champion патики. Еластичниот појас обезбедува добро вклопување и лесно се прилагодува. Едноставноста на долниот дел од тренерката нуди одлична можност за комбинирање, пријатна е и удобна и го истакнува вашиот спортски стил. Спецификација: Машки тренерки - lifestyle Еластичен појас.
Подетално

Champion ROCH INSP POLY се долен дел машки тренерки за секој кој сака активен, спортски начин на живот. Комбинира класичен стил со мека удобност. На овој модел секогаш ќе се враќате со причина. Совршено оди со вашите Champion патики. Еластичниот појас обезбедува добро вклопување и лесно се прилагодува. Едноставноста на долниот дел од тренерката нуди одлична можност за комбинирање, пријатна е и удобна и го истакнува вашиот спортски стил. Спецификација:

 • Машки тренерки - lifestyle
 • Еластичен појас

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош