Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
Женски хеланки
Код на производ:
(DX0080-010)
NIKE

NIKE Pro

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
4.190 ДЕН
Моментална цена
4.190 ДЕН
Моментална цена
4.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските хеланки Nike Pro со полу-низок струк се направени со технологија за отстранување на потта за да бидете суви и свежи во текот на целиот ден. Нивната мека, растеглива ткаенина се движи со вас додека трчате, скокате или се истегнувате. Мазната и растеглива лента на половината цврсто се вклопува на вашата кожа без да се стеснува или врзува и ви обезбедува поддршка. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Спецификација: Женски хеланки за тренинг Полудлабока половина Nike Dri-FIT технологија Машинско перење Материјал: 83% полиестер / 17% спандекс.
Подетално

Женските хеланки Nike Pro со полу-низок струк се направени со технологија за отстранување на потта за да бидете суви и свежи во текот на целиот ден. Нивната мека, растеглива ткаенина се движи со вас додека трчате, скокате или се истегнувате. Мазната и растеглива лента на половината цврсто се вклопува на вашата кожа без да се стеснува или врзува и ви обезбедува поддршка. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни.
Спецификација:

 • Женски хеланки за тренинг
 • Полудлабока половина
 • Nike Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Материјал: 83% полиестер / 17% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош