Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
Код на производ:
(HZ0184)
adidas

adidas Tiro 23 Club

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
1.288 ДЕН
Моментална цена
1.288 ДЕН
Моментална цена
1.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подгответе се за денот на натпреварот со машките фудбалски шорцеви adidas Tiro 23 Club. Направен од мазна ткаенина, ќе ви биде удобно без разлика дали сте на фудбалски терен или стоите настрана. Технологијата AEROREADY помага во управувањето со влагата за да ја одржите вашата самодоверба по сесијата. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад. Спецификација: Regular fit Еластичен прилагодлив појас Средно длабок струк Странични џебови со патент AEROREADY технологија Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Подгответе се за денот на натпреварот со машките фудбалски шорцеви adidas Tiro 23 Club. Направен од мазна ткаенина, ќе ви биде удобно без разлика дали сте на фудбалски терен или стоите настрана. Технологијата AEROREADY помага во управувањето со влагата за да ја одржите вашата самодоверба по сесијата. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Средно длабок струк
 • Странични џебови со патент
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош