Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(DX5041-532)
NIKE

NIKE Air

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M 10-11г.
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Размислувањето што да облечете наутро не мора да биде тешко со долните тренерки Nike Air за тинејџерки. Ја имате омилената маица и омилениот дуксер, а сега ви го претставуваме долниот дел за совршена комбинација. Како дел од нашата сезонска колекција на Nike Air, таа е неверојатно мека и удобна, така што најважните информации за вас ќе бидат во колку бои е достапен. Fleece е супер-мека и лесна ткаенина, која ви овозможува и оптимална топлина. Еластичниот појас на половината со јамка обезбедува добро вклопување и можност за дополнително прилагодување. Џебовите ви обезбедуваат безбедно место за складирање на основните работи додека сте во движење. Нивното стандардно вклопување значи дека не се премногу тесни, не се премногу широки - всушност, токму онака како што треба да бидат за да ви обезбеди целосна удобност. Спецификација: Lifestyle тренерки за тинејџерки Еластични делови на нозете Машинско перење Материјал: 80% памук / 20% полиестер.
Подетално

Размислувањето што да облечете наутро не мора да биде тешко со долните тренерки Nike Air за тинејџерки. Ја имате омилената маица и омилениот дуксер, а сега ви го претставуваме долниот дел за совршена комбинација. Како дел од нашата сезонска колекција на Nike Air, таа е неверојатно мека и удобна, така што најважните информации за вас ќе бидат во колку бои е достапен. Fleece е супер-мека и лесна ткаенина, која ви овозможува и оптимална топлина. Еластичниот појас на половината со јамка обезбедува добро вклопување и можност за дополнително прилагодување. Џебовите ви обезбедуваат безбедно место за складирање на основните работи додека сте во движење. Нивното стандардно вклопување значи дека не се премногу тесни, не се премногу широки - всушност, токму онака како што треба да бидат за да ви обезбеди целосна удобност.
Спецификација:

 • Lifestyle тренерки за тинејџерки
 • Еластични делови на нозете
 • Машинско перење
 • Материјал: 80% памук / 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M 10-11г.
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош