Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
Код на производ:
(DX0076-010)
NIKE

NIKE Pro

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските шорцеви Nike Pro го обвиткуваат вашето тело во еластична ткаенина измешана со моќна технологија за отстранување на потта за да бидете ладни и удобни за време на вашите најпребирливи тренинзи. Со полудлабок појас и тесен крој, овие шорцеви го поминуваат тестот за сквотирање и ви ја даваат сета инспирација да ги достигнете вашите фитнес цели. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Појасот за половината цврсто се вклопува на вашата кожа без да биде затегнат или врзувачки. Спецификација: Женски шорцеви за тренинг Полудлабока половина Nike Dri-FIT технологија Машинско перење Материјал: 83% полиестер / 17% спандекс.
Подетално

Женските шорцеви Nike Pro го обвиткуваат вашето тело во еластична ткаенина измешана со моќна технологија за отстранување на потта за да бидете ладни и удобни за време на вашите најпребирливи тренинзи. Со полудлабок појас и тесен крој, овие шорцеви го поминуваат тестот за сквотирање и ви ја даваат сета инспирација да ги достигнете вашите фитнес цели. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Појасот за половината цврсто се вклопува на вашата кожа без да биде затегнат или врзувачки. Спецификација:

 • Женски шорцеви за тренинг
 • Полудлабока половина
 • Nike Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Материјал: 83% полиестер / 17% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви CZ9194-010
  1.854 ДЕН
  Заштеда 40%
  3.090 ДЕН
  Помош