Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
NIKE One
Женски хеланки
Код на производ:
(DD0249-665)
NIKE

NIKE One

Претходна цена
3.490 ДЕН
Моментална цена
3.490 ДЕН
Моментална цена
3.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските хеланки за тренинг Nike One се подготвени за вежбање, но и за релаксација. Многу разновидни, овие хеланки се одличен избор за различни прилики. Со Dri-FIT технологијата, тие лесно ја отстрануваат потта од вашата кожа, помагајќи ви да останете суви и свежи. Мрежестите панели на листовите нудат оптимална вентилација. Непроѕирната ткаенина го помина тестот за сквот, така што ќе бидете сигурни и сигурни за време на тренингот. Појасот во облик на V одзади ви дава мазна силуета. Два скриени џебови се одличен начин за складирање на мали предмети. Спецификација: Сечење што ја следи линијата на телото Должина: 7/8 Dri-FIT технологија Мрежести панели на листовите Непроѕирна ткаенина Појас во форма на V Машинско перење Состав: 78% полиестер, 22% еластин.
Подетално

Женските хеланки за тренинг Nike One се подготвени за вежбање, но и за релаксација. Многу разновидни, овие хеланки се одличен избор за различни прилики. Со Dri-FIT технологијата, тие лесно ја отстрануваат потта од вашата кожа, помагајќи ви да останете суви и свежи. Мрежестите панели на листовите нудат оптимална вентилација. Непроѕирната ткаенина го помина тестот за сквот, така што ќе бидете сигурни и сигурни за време на тренингот. Појасот во облик на V одзади ви дава мазна силуета. Два скриени џебови се одличен начин за складирање на мали предмети. Спецификација:

 • Сечење што ја следи линијата на телото
 • Должина: 7/8
 • Dri-FIT технологија
 • Мрежести панели на листовите
 • Непроѕирна ткаенина
 • Појас во форма на V
 • Машинско перење
 • Состав: 78% полиестер, 22% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош