Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(HZ0177)
adidas

adidas Tiro 23 Club

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.750 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 128 128
 • 140 140
 • 152 11-12г.
 • 164 13-14г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Пред да излезете на теренот за таа студена зимска сесија, облечете ги долните тренерки за момчиња adidas TIRO 23 CLUB за фудбал. Нивното тенко, аеродинамично вклопување и технологијата AEROREADY за отстранување на влага ќе ви овозможат да летате низ теренот. Откако ќе ја достигнете совршената температура, патентите на глуждовите го олеснуваат нивното лизгање преку копачките. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Slim fit Еластичен појас AEROREADY технологија Патенти за глуждот Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Пред да излезете на теренот за таа студена зимска сесија, облечете ги долните тренерки за момчиња adidas TIRO 23 CLUB за фудбал. Нивното тенко, аеродинамично вклопување и технологијата AEROREADY за отстранување на влага ќе ви овозможат да летате низ теренот. Откако ќе ја достигнете совршената температура, патентите на глуждовите го олеснуваат нивното лизгање преку копачките. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Slim fit
 • Еластичен појас
 • AEROREADY технологија
 • Патенти за глуждот
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  128
  140
  152 11-12г.
  164 13-14г.
  176 15-16г.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош