Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Adicolor 3-Stripes Cargo
adidas Adicolor 3-Stripes Cargo
adidas Adicolor 3-Stripes Cargo
adidas Adicolor 3-Stripes Cargo
adidas Adicolor 3-Stripes Cargo
adidas Adicolor 3-Stripes Cargo
adidas Adicolor 3-Stripes Cargo
adidas Adicolor 3-Stripes Cargo
adidas Adicolor 3-Stripes Cargo
adidas Adicolor 3-Stripes Cargo
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(HK9689)
adidas

adidas Adicolor 3-Stripes Cargo

Претходна цена
4.488 ДЕН
Моментална цена
4.488 ДЕН
Моментална цена
4.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Adicolor 3-Stripes Cargo се машки карго панталони направени од меко, топло руно. Ја зедовме класичната adidas тренерка и направивме некои промени. Со овие панталони, познатото чувство кое го сакате е тука, како и препознатливите три adidas пруги и Trefoil логото - и двете се во контрастни бои. Но, потоа го стеснивме малку и додадовме неколку карго џебови. Овие панталони ги направивме и од руно, што значи дека студеното време повеќе не е толку студено. Во нив ќе се чувствувате неверојатно добро. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо одгледување памук. Спецификација: Машки карго панталони Модел: slim fit Странични џебови Карго џебови со патент Прилагодлив еластичен појас Материјал: 70 % памук / 30% рециклирано полиестерско руно.
Подетално

adidas Adicolor 3-Stripes Cargo се машки карго панталони направени од меко, топло руно. Ја зедовме класичната adidas тренерка и направивме некои промени. Со овие панталони, познатото чувство кое го сакате е тука, како и препознатливите три adidas пруги и Trefoil логото - и двете се во контрастни бои. Но, потоа го стеснивме малку и додадовме неколку карго џебови. Овие панталони ги направивме и од руно, што значи дека студеното време повеќе не е толку студено. Во нив ќе се чувствувате неверојатно добро. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо одгледување памук.
Спецификација:

 • Машки карго панталони
 • Модел: slim fit
 • Странични џебови
 • Карго џебови со патент
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Материјал: 70 % памук / 30% рециклирано полиестерско руно

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош