Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas PANT
adidas PANT
adidas PANT
adidas PANT
adidas PANT
adidas PANT
adidas PANT
adidas PANT
adidas PANT
adidas PANT
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(HC4471)
adidas

adidas PANT

Претходна цена
4.688 ДЕН
Моментална цена
4.688 ДЕН
Цена со попуст
2.813 ДЕН
Заштеда: 1.875 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 36 36
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
36
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош