Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DX0795-010)
NIKE

NIKE Club Fleece+

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.592 ДЕН
Заштеда: 898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Облечете ги машките тренерки од Fleece+ Nike Club Fleece+ и уживајте во целосна удобност со стил. Од нашиот стандарден фонт и фонт со потпис до слободното Swoosh, отпечатената графика на дното на оваа тренерка е временска линија од 6 логоа распоредени во вертикална линија. Удобниот еластичен појас и манжетните за растегнување обезбедуваат лежерен изглед додека се одмарате или шетате низ градот. Мекото, брусено руно е мазно и пријатно во контакт со кожата. Ви овозможува лесно чувство и топлина и е совршен за секој ваш ден. Малку поширок во горниот дел и пределот на бутовите, а малку стеснет од колената до глуждовите, овој долен дел од тренерката има класичен крој. Спецификација: Машки долни тренерки – lifestyle Два странични и еден заден џеб Еластичен појас Машинско перење Материјал: 80% памук / 20% полиестер.
Подетално

Облечете ги машките тренерки од Fleece+ Nike Club Fleece+ и уживајте во целосна удобност со стил. Од нашиот стандарден фонт и фонт со потпис до слободното Swoosh, отпечатената графика на дното на оваа тренерка е временска линија од 6 логоа распоредени во вертикална линија. Удобниот еластичен појас и манжетните за растегнување обезбедуваат лежерен изглед додека се одмарате или шетате низ градот. Мекото, брусено руно е мазно и пријатно во контакт со кожата. Ви овозможува лесно чувство и топлина и е совршен за секој ваш ден. Малку поширок во горниот дел и пределот на бутовите, а малку стеснет од колената до глуждовите, овој долен дел од тренерката има класичен крој.
Спецификација:

 • Машки долни тренерки – lifestyle
 • Два странични и еден заден џеб
 • Еластичен појас
 • Машинско перење
 • Материјал: 80% памук / 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош