Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
adidas Adicolor
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(HJ7856)
adidas

adidas Adicolor

Претходна цена
3.788 ДЕН
Моментална цена
3.788 ДЕН
Цена со попуст
2.652 ДЕН
Заштеда: 1.136 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 34 34
 • 36 36
 • 38 38
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Adicolor женските долен дел тренерки се одличен избор за опуштени, неформални прилики по напорен ден. Можете да ги носите за време на различни спортски активности - од теретана до outdoor активности. Меката структура со поголема содржина на памук и врвен квалитет обезбедува совршена удобност и комфор кои ги заслужувате. Страничните џебови се идеални за сите ваши неопходни ситници. Slim fit кројот и еластичниот појас овозможуваат лесно персонализирање, а ребрестите манжетни на нозете го подобруваат вклопувањето, го спречуваат несаканото движење на тренерките, го спречуваат навлегувањето на ладен воздух и ги доведуваат во прв план вашите нови adidas патики. Овие женски долен дел тренерки носат самодоверба и лежерна удобност, а можете да ги комбинирате со различни видови на облека и во различни пригоди. Спецификација: Женки долен дел тренерки Slim fit крој Состав: 70% памук и 30% рециклирано полиестерско руно Еластичен појас со учкури Ребрести манжетни странични џебови.
Подетално

adidas Adicolor женските долен дел тренерки се одличен избор за опуштени, неформални прилики по напорен ден. Можете да ги носите за време на различни спортски активности - од теретана до outdoor активности. Меката структура со поголема содржина на памук и врвен квалитет обезбедува совршена удобност и комфор кои ги заслужувате. Страничните џебови се идеални за сите ваши неопходни ситници. Slim fit кројот и еластичниот појас овозможуваат лесно персонализирање, а ребрестите манжетни на нозете го подобруваат вклопувањето, го спречуваат несаканото движење на тренерките, го спречуваат навлегувањето на ладен воздух и ги доведуваат во прв план вашите нови adidas патики. Овие женски долен дел тренерки носат самодоверба и лежерна удобност, а можете да ги комбинирате со различни видови на облека и во различни пригоди.
Спецификација:

 • Женки долен дел тренерки
 • Slim fit крој
 • Состав: 70% памук и 30% рециклирано полиестерско руно
 • Еластичен појас со учкури
 • Ребрести манжетни
 • странични џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  34
  36
  38
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош