Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Roch
Код на производ:
(CHA231G201-Z1)
CHAMPION

CHAMPION Roch

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion Girls Roch е детски шорц за девојчиња на возраст од 8 до 14 години. Класичен дизајн во впечатлива боја ќе внесе вистинско освежување во облеката на вашите девојки. Памучниот материјал овозможува целодневна удобност и пријатно чувство. Еластичниот прилагодлив појас овозможува прилагодување на нивната половина. Бројните бренд логоа на Champion им даваат спортски изглед на шорцевите. Спецификација: Детски шорцеви за девојчиња - lifestyle Еластичен прилагодлив појас Лого Champion.
Подетално

Champion Girls Roch е детски шорц за девојчиња на возраст од 8 до 14 години. Класичен дизајн во впечатлива боја ќе внесе вистинско освежување во облеката на вашите девојки. Памучниот материјал овозможува целодневна удобност и пријатно чувство. Еластичниот прилагодлив појас овозможува прилагодување на нивната половина. Бројните бренд логоа на Champion им даваат спортски изглед на шорцевите.
Спецификација:

 • Детски шорцеви за девојчиња - lifestyle
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Лого Champion

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви CHA221G200-01
  371 ДЕН
  Заштеда 66%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви CHA211G202-32
  371 ДЕН
  Заштеда 66%
  1.090 ДЕН
  Помош