Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

KRONOS V-TEKSTIL
KRONOS V-TEKSTIL
KRONOS V-TEKSTIL
KRONOS V-TEKSTIL
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(KRZ193214-02)
KRONOS

KRONOS V-TEKSTIL

Големини EU
Големини
Големини CM
  • M M
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд KRONOS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
M
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош