Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE W NSW MLNM ESSNTL FLC CREW
NIKE W NSW MLNM ESSNTL FLC CREW
NIKE W NSW MLNM ESSNTL FLC CREW
NIKE W NSW MLNM ESSNTL FLC CREW
NIKE W NSW MLNM ESSNTL FLC CREW
NIKE W NSW MLNM ESSNTL FLC CREW
Женска маица со долги ракави
Код на производ:
(CZ8336-827)
NIKE

NIKE W NSW MLNM ESSNTL FLC CREW

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
2.045 ДЕН
Заштеда: 2.045 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S
M
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош