Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Train Icons 3-Stripes
adidas Train Icons 3-Stripes
adidas Train Icons 3-Stripes
adidas Train Icons 3-Stripes
adidas Train Icons 3-Stripes
adidas Train Icons 3-Stripes
adidas Train Icons 3-Stripes
adidas Train Icons 3-Stripes
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(HZ7283)
adidas

adidas Train Icons 3-Stripes

Претходна цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
За поглед вкоренет во днк на adidas, не гледајте подалеку од женските тренерки со три ленти со икони на адидас. Дизајниран со елегантна силуета, ќе ве однесе од теретана, до дружење и релаксација со пријателите. Без разлика дали вежбате или трчате, ќе се чувствувате удобно благодарение на технологијата adidas AEROREADY. Класичните пруги на адидас додаваат допир на спортско наследство на вашиот изглед, додека освежениот дизајн на пруги носи модерен пресврт. Спојте го со речиси сè за да и дадете спортска надградба на вашата гардероба. Спецификација: Редовно вклопување Средно длабок струк Еластичен прилагодлив појас AEROREADY технологија Предни џебови Заострени нозе Еластични манжетни Состав: 100% полиестер.
Подетално

За поглед вкоренет во днк на adidas, не гледајте подалеку од женските тренерки со три ленти со икони на адидас. Дизајниран со елегантна силуета, ќе ве однесе од теретана, до дружење и релаксација со пријателите. Без разлика дали вежбате или трчате, ќе се чувствувате удобно благодарение на технологијата adidas AEROREADY. Класичните пруги на адидас додаваат допир на спортско наследство на вашиот изглед, додека освежениот дизајн на пруги носи модерен пресврт. Спојте го со речиси сè за да и дадете спортска надградба на вашата гардероба. Спецификација:

 • Редовно вклопување
 • Средно длабок струк
 • Еластичен прилагодлив појас
 • AEROREADY технологија
 • Предни џебови
 • Заострени нозе
 • Еластични манжетни
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош