Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Strike
NIKE Dri-FIT Strike
NIKE Dri-FIT Strike
NIKE Dri-FIT Strike
NIKE Dri-FIT Strike
NIKE Dri-FIT Strike
NIKE Dri-FIT Strike
NIKE Dri-FIT Strike
NIKE Dri-FIT Strike
NIKE Dri-FIT Strike
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DV9269-011)
NIKE

NIKE Dri-FIT Strike

Претходна цена
4.190 ДЕН
Моментална цена
4.190 ДЕН
Моментална цена
4.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Додавање, дриблање, шутирање - машките фудбалски тренерки Nike Dri-FIT Strike се еластични и лесни за да ви даде максимална поддршка на теренот. Направен е по моделот на опремата што ја користат професионалните фудбалери и е идеален за тренирање во текот на целата година. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Ткаенината од која е направен овој долен дел од тренерката е растеглива што ви го олеснува движењето. Страничните џебови со патент се идеални за оние ситници од кои не се разделувате ниту за време на тренингот. Спецификација: Машки фудбалски тренерки Еластичен прилагодлив појас Nike Dri-FIT технологија во ткаенината Машинско перење Материјал: 91% полиестер / 9% спандекс.
Подетално

Додавање, дриблање, шутирање - машките фудбалски тренерки Nike Dri-FIT Strike се еластични и лесни за да ви даде максимална поддршка на теренот. Направен е по моделот на опремата што ја користат професионалните фудбалери и е идеален за тренирање во текот на целата година. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Ткаенината од која е направен овој долен дел од тренерката е растеглива што ви го олеснува движењето. Страничните џебови со патент се идеални за оние ситници од кои не се разделувате ниту за време на тренингот.
Спецификација:

 • Машки фудбалски тренерки
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Nike Dri-FIT технологија во ткаенината
 • Машинско перење
 • Материјал: 91% полиестер / 9% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош