Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE JDB HOLIDAY SHINE TRICOT SET
Детски тренерки
Код на производ:
(65C050-023)
NIKE

NIKE JDB HOLIDAY SHINE TRICOT SET

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.743 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 18 12-18м
  • 24 18-24м
  • 12 12
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
18 12-18м
24 18-24м
12
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 65A838-AA7
1.370 ДЕН
Заштеда 45%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 75B164-023
2.034 ДЕН
Заштеда 40%
3.390 ДЕН
Помош