Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE W NSW TCH PCK SHORT AOJ HR
NIKE W NSW TCH PCK SHORT AOJ HR
NIKE W NSW TCH PCK SHORT AOJ HR
NIKE W NSW TCH PCK SHORT AOJ HR
NIKE W NSW TCH PCK SHORT AOJ HR
NIKE W NSW TCH PCK SHORT AOJ HR
NIKE W NSW TCH PCK SHORT AOJ HR
NIKE W NSW TCH PCK SHORT AOJ HR
Код на производ:
(CZ9789-100)
NIKE

NIKE W NSW TCH PCK SHORT AOJ HR

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
2.874 ДЕН
Заштеда: 1.916 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DM4648-256
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
2.009 ДЕН
Заштеда 35%
3.090 ДЕН
Помош