Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE V-TEKSTIL
Женска маица со долги ракави
Код на производ:
(AJ8255-010)
NIKE

NIKE V-TEKSTIL

Претходна цена
2.890 ДЕН
Моментална цена
2.890 ДЕН
Цена со попуст
1.445 ДЕН
Заштеда: 1.445 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош