Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
Машки дрес
Код на производ:
(HZ0175)
adidas

adidas Tiro 23 Club

Претходна цена
1.288 ДЕН
Моментална цена
1.288 ДЕН
Моментална цена
1.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Покажете ги вашите аdidas линии на теренот со гордост во машкиот фудбалски дрес adidas Tiro 23 Club. Овој фудбалски дрес вклучува технологија за управување со влага AEROREADY за да бидете суви и фокусирани на играта. Направено од лесна ткаенина со малку истегнување, ќе ви помогне да ги усовршите сите ваши најдобри потези. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад. Спецификација: Slim fit Кратки ракави Тркалезна јака со еластичен дел AEROREADY технологија Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Покажете ги вашите аdidas линии на теренот со гордост во машкиот фудбалски дрес adidas Tiro 23 Club. Овој фудбалски дрес вклучува технологија за управување со влага AEROREADY за да бидете суви и фокусирани на играта. Направено од лесна ткаенина со малку истегнување, ќе ви помогне да ги усовршите сите ваши најдобри потези. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад. Спецификација:

 • Slim fit
 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака со еластичен дел
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дрес
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дрес GJ6801
  2.007 ДЕН
  Заштеда 35%
  3.088 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дрес CD8438
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  713 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.188 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дрес CF1035
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  713 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.188 ДЕН
  Помош