Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
adidas Tiro 23 Club
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(HZ0173)
adidas

adidas Tiro 23 Club

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Пред да излезете на теренот за таа студена зимска сесија, облечете ги долните машки фудбалски тренерки adidas TIRO 23 CLUB. Нивното тенко, рационализирано вклопување и технологијата AEROREADY за отстранување на влага ќе ви овозможат да летате низ теренот. Откако ќе ја достигнете совршената температура, патентите на глуждовите го олеснуваат нивното лизгање преку чизмите. Направени од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Slim fit Еластичен појас AEROREADY технологија Патенти на глуждот Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Пред да излезете на теренот за таа студена зимска сесија, облечете ги долните машки фудбалски тренерки adidas TIRO 23 CLUB. Нивното тенко, рационализирано вклопување и технологијата AEROREADY за отстранување на влага ќе ви овозможат да летате низ теренот. Откако ќе ја достигнете совршената температура, патентите на глуждовите го олеснуваат нивното лизгање преку чизмите. Направени од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Slim fit
 • Еластичен појас
 • AEROREADY технологија
 • Патенти на глуждот
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош