Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Train Icons 3-Stripes
adidas Train Icons 3-Stripes
adidas Train Icons 3-Stripes
adidas Train Icons 3-Stripes
adidas Train Icons 3-Stripes
adidas Train Icons 3-Stripes
adidas Train Icons 3-Stripes
adidas Train Icons 3-Stripes
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(HS2367)
adidas

adidas Train Icons 3-Stripes

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
За поглед вкоренет во adidas ДНК, не гледајте подалеку од женските тренерки со три ленти со икони на аdidas. Дизајниран со елегантна силуета, ќе ве однесе од теретана, до дружење и релаксација со пријателите. Без разлика дали вежбате или трчате, ќе се чувствувате удобно благодарение на технологијата adidas AEROREADY. Класичните пруги на аdidas додаваат допир на спортско наследство на вашиот изглед, додека освежениот дизајн на пруги носи модерен пресврт. Спојте го со речиси сè за да и дадете спортска надградба на вашата гардероба. Спецификација: Regular fit Средно длабок струк Еластичен прилагодлив појас AEROREADY технологија Предни џебови Заострени ногавици Еластични делови на ракавите Состав: 100% полиестер.
Подетално

За поглед вкоренет во adidas ДНК, не гледајте подалеку од женските тренерки со три ленти со икони на аdidas. Дизајниран со елегантна силуета, ќе ве однесе од теретана, до дружење и релаксација со пријателите. Без разлика дали вежбате или трчате, ќе се чувствувате удобно благодарение на технологијата adidas AEROREADY. Класичните пруги на аdidas додаваат допир на спортско наследство на вашиот изглед, додека освежениот дизајн на пруги носи модерен пресврт. Спојте го со речиси сè за да и дадете спортска надградба на вашата гардероба.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Средно длабок струк
 • Еластичен прилагодлив појас
 • AEROREADY технологија
 • Предни џебови
 • Заострени ногавици
 • Еластични делови на ракавите
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош