Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE NKG I.A.I.R. LEGGING
NIKE NKG I.A.I.R. LEGGING
NIKE NKG I.A.I.R. LEGGING
NIKE NKG I.A.I.R. LEGGING
NIKE NKG I.A.I.R. LEGGING
NIKE NKG I.A.I.R. LEGGING
Детски хеланки
Код на производ:
(36K660-A9X)
NIKE

NIKE NKG I.A.I.R. LEGGING

Претходна цена
1.590 ДЕН
Моментална цена
1.590 ДЕН
Цена со попуст
1.113 ДЕН
Заштеда: 477 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4 3-4г.
  • 5 5
  • 6 6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 3-4г.
5
6
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 36I534-P0T
655 ДЕН
Заштеда 45%
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 36C723-023
Nike Sportswear Toddler Leggings се хеланки за девојчиња дизајнирани со цел да обезбеда...
952 ДЕН
Заштеда 20%
1.190 ДЕН
Помош