Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas LEGGINGS
adidas LEGGINGS
adidas LEGGINGS
adidas LEGGINGS
adidas LEGGINGS
adidas LEGGINGS
adidas LEGGINGS
adidas LEGGINGS
adidas LEGGINGS
adidas LEGGINGS
Код на производ:
(HD2025)
adidas

adidas LEGGINGS

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Цена со попуст
1.322 ДЕН
Заштеда: 566 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 128 128
  • 134 134
  • 140 140
  • 146 10-11г.
  • 152 11-12г.
  • 158 12-13г.
  • 164 13-14г.
  • 170 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
128
134
140
146 10-11г.
152 11-12г.
158 12-13г.
164 13-14г.
170 14-15г.
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош