Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

MONT Polo
MONT Polo
MONT Polo
MONT Polo
MONT Polo
MONT Polo
MONT Polo
MONT Polo
Машка поло маица
Код на производ:
(MNA231M701-20)
MONT

MONT Polo

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Mont Polo lifestyle, машката маица со себе носи стил за секој ден. Можете да го комбинирате со различни аутфити и за различни пригоди. Таа е одличен избор за динамичен ден полн со обврски или спонтани настани во вечерните часови. Меката и пријатна ткаенина обезбедува чувство на удобност и ја прави лесна и пријатна за носење. Логото Mont, во комбинација со јаката, внесува еден вид спортска елеганција на моделот скроен само за вас. Спецификација: Машка маичка Јака Кратки ракави Стандарден крој Лого Mont.
Подетално

Mont Polo lifestyle, машката маица со себе носи стил за секој ден. Можете да го комбинирате со различни аутфити и за различни пригоди. Таа е одличен избор за динамичен ден полн со обврски или спонтани настани во вечерните часови. Меката и пријатна ткаенина обезбедува чувство на удобност и ја прави лесна и пријатна за носење. Логото Mont, во комбинација со јаката, внесува еден вид спортска елеганција на моделот скроен само за вас.
Спецификација:

 • Машка маичка
 • Јака
 • Кратки ракави
 • Стандарден крој
 • Лого Mont

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Поло маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд MONT
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош