Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Windrunner
NIKE Windrunner
NIKE Windrunner
NIKE Windrunner
NIKE Windrunner
NIKE Windrunner
NIKE Windrunner
NIKE Windrunner
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DX0653-410)
NIKE

NIKE Windrunner

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
5.890 ДЕН
Моментална цена
5.890 ДЕН
Моментална цена
5.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Windrunner е долен дел од машка тренерка. Од 1978 година, горен дел од тренерките Windrunner е познат по својот препознатлив дизајн. Сега можете да го усогласите долниот дел од тренерката со горниот дел од Windrunner за целосен, униформен изглед. Изработени е од ткаенина која е мазна и обложена со мрежа за дишење и удобност. Шевронските линии на дизајнот се инспирирани од иконскиот врв на патеката Windrunner од 1978 година, кој е препознатлив по својот уникатен дизајн. Мекиот еластичен појас и манжетните на нозете ја прават оваа тренерка лежерна и удобна. Џебовите со патент и еден заден џеб ви обезбедуваат безбедно место за складирање на вашите основни работи додека сте во движење. Спецификација: Машки долни тренерки – lifestyle Еластичен појас Страничен и еден заден џеб Машинско перење Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Nike Windrunner е долен дел од машка тренерка. Од 1978 година, горен дел од тренерките Windrunner е познат по својот препознатлив дизајн. Сега можете да го усогласите долниот дел од тренерката со горниот дел од Windrunner за целосен, униформен изглед. Изработени е од ткаенина која е мазна и обложена со мрежа за дишење и удобност. Шевронските линии на дизајнот се инспирирани од иконскиот врв на патеката Windrunner од 1978 година, кој е препознатлив по својот уникатен дизајн. Мекиот еластичен појас и манжетните на нозете ја прават оваа тренерка лежерна и удобна. Џебовите со патент и еден заден џеб ви обезбедуваат безбедно место за складирање на вашите основни работи додека сте во движење.
Спецификација:

 • Машки долни тренерки – lifestyle
 • Еластичен појас
 • Страничен и еден заден џеб
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош