Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Ua Hg Armour 3/4 Legging
UNDER ARMOUR Ua Hg Armour 3/4 Legging
UNDER ARMOUR Ua Hg Armour 3/4 Legging
UNDER ARMOUR Ua Hg Armour 3/4 Legging
UNDER ARMOUR Ua Hg Armour 3/4 Legging
UNDER ARMOUR Ua Hg Armour 3/4 Legging
UNDER ARMOUR Ua Hg Armour 3/4 Legging
UNDER ARMOUR Ua Hg Armour 3/4 Legging
UNDER ARMOUR Ua Hg Armour 3/4 Legging
UNDER ARMOUR Ua Hg Armour 3/4 Legging
Машки хеланки
Код на производ:
(1361588-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Ua Hg Armour 3/4 Legging

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • MD MD
 • LG LG
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките хеланки за тренирање Under Armour HeatGear® 3/4 се основен слој што прво го ставате, а последен го соблекувате. Затоа се дизајнирани да бидат исклучително удобни и пријатни за носење при интензивни активности. Супер лесната ткаенина HeatGear® обезбедува супериорна покриеност додека не ја ограничува вашата подвижност и слобода на движење. Тие се дизајнирани да ја исфрлат потта од вашата кожа и брзо да се исушат, помагајќи ви да останете фокусирани за време на тренингот. Мрежестите панели во одредени зони обезбедуваат стратешка вентилација, додека технологијата против непријатниот мирис носи дополнителна свежина. Ергономски обликуваните и целосно рамните шевови ви овозможуваат поголема удобност, без поместување или извртување. Имаат вграден џеб каде што можете безбедно да ставате важни ситни предмети. Подготвени сте за нови предизвици со машките хеланки за тренирање Under Armour HeatGear® 3/4. Спецификација: Машки хеланки - тренинг Еластичен појас Slim fit Технологија против непријатни мириси и формирање на микроби HeatGear® ткаенина Мрежести панели Ергономски шевови Машинско перење Состав: 84% полиестер, 16% еластин.
Подетално

Машките хеланки за тренирање Under Armour HeatGear® 3/4 се основен слој што прво го ставате, а последен го соблекувате. Затоа се дизајнирани да бидат исклучително удобни и пријатни за носење при интензивни активности. Супер лесната ткаенина HeatGear® обезбедува супериорна покриеност додека не ја ограничува вашата подвижност и слобода на движење. Тие се дизајнирани да ја исфрлат потта од вашата кожа и брзо да се исушат, помагајќи ви да останете фокусирани за време на тренингот. Мрежестите панели во одредени зони обезбедуваат стратешка вентилација, додека технологијата против непријатниот мирис носи дополнителна свежина. Ергономски обликуваните и целосно рамните шевови ви овозможуваат поголема удобност, без поместување или извртување. Имаат вграден џеб каде што можете безбедно да ставате важни ситни предмети. Подготвени сте за нови предизвици со машките хеланки за тренирање Under Armour HeatGear® 3/4.
Спецификација:

 • Машки хеланки - тренинг
 • Еластичен појас
 • Slim fit
 • Технологија против непријатни мириси и формирање на микроби
 • HeatGear® ткаенина
 • Мрежести панели
 • Ергономски шевови
 • Машинско перење
 • Состав: 84% полиестер, 16% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  MD
  LG
  XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош