Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(IC0301)
adidas

adidas Mission Victory

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
4.688 ДЕН
Моментална цена
4.688 ДЕН
Моментална цена
4.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со женските тренерки adidas Mission Victory, подготвени сте да го освоите вашиот ден. Какви и да имате планови на ум, можете да ги реализирате во овој долен дел од тренерката. Силуетата со висок струк ја додворува вашата фигура, додека страничните џебови со патент ги држат вашите основни работи при рака. Ткаенината од памучна мешавина ви дава удобност и самодоверба. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација: Slim fit Еластичен појас Странични џебови со патент Должина: 7/8 Состав: 67% памук, 33% рециклиран полиестер.
Подетално

Со женските тренерки adidas Mission Victory, подготвени сте да го освоите вашиот ден. Какви и да имате планови на ум, можете да ги реализирате во овој долен дел од тренерката. Силуетата со висок струк ја додворува вашата фигура, додека страничните џебови со патент ги држат вашите основни работи при рака. Ткаенината од памучна мешавина ви дава удобност и самодоверба. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација:

 • Slim fit
 • Еластичен појас
 • Странични џебови со патент
 • Должина: 7/8
 • Состав: 67% памук, 33% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош