Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Paris Paris Saint-Germain Strike Fourth
NIKE Paris Paris Saint-Germain Strike Fourth
NIKE Paris Paris Saint-Germain Strike Fourth
NIKE Paris Paris Saint-Germain Strike Fourth
NIKE Paris Paris Saint-Germain Strike Fourth
NIKE Paris Paris Saint-Germain Strike Fourth
Детски тренерки
Код на производ:
(DR4878-011)
NIKE

NIKE Paris Paris Saint-Germain Strike Fourth

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
6.990 ДЕН
Моментална цена
6.990 ДЕН
Моментална цена
6.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подобрете го вашиот тренинг во детската фудбалска тренерка за тренинзи Nike Paris Saint-Germain Strike за тинејџери. Оваа тренерка содржи дизајнерски детали скроени специјално за ѕвездите во подем. Тенок, рационализирано вклопување гарантира дека ништо не влегува помеѓу вас и топката, а технологијата Dri-FIT ви помага да бидете ладни и присебни додека ги дотерувате вашите вештини. Мрежестата облога што дише ви помага да одржувате удобна температура. Еластичните делови помагаат да се задржи тренерката на место додека се движите. Спецификација: Еластични делови на ракавите Еластичен прилагодлив појас Мрежеста облога Dri-FIT технологија Машинско перење Состав: 100% полиестер.
Подетално

Подобрете го вашиот тренинг во детската фудбалска тренерка за тренинзи Nike Paris Saint-Germain Strike за тинејџери. Оваа тренерка содржи дизајнерски детали скроени специјално за ѕвездите во подем. Тенок, рационализирано вклопување гарантира дека ништо не влегува помеѓу вас и топката, а технологијата Dri-FIT ви помага да бидете ладни и присебни додека ги дотерувате вашите вештини. Мрежестата облога што дише ви помага да одржувате удобна температура. Еластичните делови помагаат да се задржи тренерката на место додека се движите. Спецификација:

 • Еластични делови на ракавите
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Мрежеста облога
 • Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Тренерка CW6133-013
  Nike Dri-FIT Academy Older Kids' Knit Football Tracksuit се детски унисекс тренерки...
  2.045 ДЕН
  Заштеда 50%
  4.090 ДЕН
  Помош