Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
adidas Lounge Fleece
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(HZ4387)
adidas

adidas Lounge Fleece

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
6.188 ДЕН
Моментална цена
6.188 ДЕН
Моментална цена
6.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските lifestyle панталони adidas Lounge Fleece нудат неспоредлив стил за удобност. Овие широки панталони се направени од мешавина од памук/полиестер од руно што е толку удобно за уморни нозе. Високиот струк се прилагодува за нежно вклопување на вашето тело. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук. Спецификација: Поширок крој Широки ногавици Висок струк со прилагодлив појас Два предни џебови со патент и заден џеб Состав: 82% памук, 18% рециклиран полиестер.
Подетално

Женските lifestyle панталони adidas Lounge Fleece нудат неспоредлив стил за удобност. Овие широки панталони се направени од мешавина од памук/полиестер од руно што е толку удобно за уморни нозе. Високиот струк се прилагодува за нежно вклопување на вашето тело. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Поширок крој
 • Широки ногавици
 • Висок струк со прилагодлив појас
 • Два предни џебови со патент и заден џеб
 • Состав: 82% памук, 18% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Панталони
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош