Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Victory
NIKE Court Victory
NIKE Court Victory
NIKE Court Victory
NIKE Court Victory
NIKE Court Victory
NIKE Court Victory
NIKE Court Victory
NIKE Court Victory
NIKE Court Victory
Код на производ:
(CV3048-010)
NIKE

NIKE Court Victory

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Victory е машки тениски шорц. Многу е лесен и удобен. Класичниот дизајн е комбиниран со спортска функционалност. Изработен е од полиестер, а Dri-FIT технологијата ви овозможува да останете суви на теренот. Ребрестиот еластичен појас се прилагодува на вашата половина. Помалите исечоци на нозете обезбедуваат удобност и подобра мобилност. Подлабоките странични џебови се практични за складирање на тениско топче. Ако тенисот е вашиот омилен спорт, овие шорцеви се одличен избор за вас. Спецификација: Машки шорцеви Странични џебови Dri-FIT технологија Еластичен појас Машинско перење Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Court Victory е машки тениски шорц. Многу е лесен и удобен. Класичниот дизајн е комбиниран со спортска функционалност. Изработен е од полиестер, а Dri-FIT технологијата ви овозможува да останете суви на теренот. Ребрестиот еластичен појас се прилагодува на вашата половина. Помалите исечоци на нозете обезбедуваат удобност и подобра мобилност. Подлабоките странични џебови се практични за складирање на тениско топче. Ако тенисот е вашиот омилен спорт, овие шорцеви се одличен избор за вас.
Спецификација:

 • Машки шорцеви
 • Странични џебови
 • Dri-FIT технологија
 • Еластичен појас
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош