Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Big Logo
adidas Big Logo
adidas Big Logo
adidas Big Logo
adidas Big Logo
adidas Big Logo
adidas Big Logo
adidas Big Logo
adidas Big Logo
adidas Big Logo
Женски костим за капење
Код на производ:
(HS5316)
adidas

adidas Big Logo

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 34 34
 • 36 36
 • 38 38
 • 40 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали пливате или се лежете на плажа, женскиот костим за капење adidas Big Logo нуди удобност и додворување. Infinitex Fitness Eco ткаенината отпорна на хлор е мека и издржлива. Логото на adidas на предната страна го одржува вашиот стил спортски. Овој производ е изработен од ткаенина отпорна на хлор која содржи ECONYL® регенерирано предиво. Спецификација: Едноделен костим Цврсто вклопување Х-ремени на задната страна Infinitex Fitness Eco ткаенина отпорна на хлор ECONYL® регенерирано предиво Состав: 78% рециклиран најлон, 22% еластин.
Подетално

Без разлика дали пливате или се лежете на плажа, женскиот костим за капење adidas Big Logo нуди удобност и додворување. Infinitex Fitness Eco ткаенината отпорна на хлор е мека и издржлива. Логото на adidas на предната страна го одржува вашиот стил спортски. Овој производ е изработен од ткаенина отпорна на хлор која содржи ECONYL® регенерирано предиво. Спецификација:

 • Едноделен костим
 • Цврсто вклопување
 • Х-ремени на задната страна
 • Infinitex Fitness Eco ткаенина отпорна на хлор
 • ECONYL® регенерирано предиво
 • Состав: 78% рециклиран најлон, 22% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Костим за капење - едноделен
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош