Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
NIKE Paris Saint-Germain Strike
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DR4738-010)
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain Strike

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките тренерки за фудбал Nike Paris Saint-Germain Strike има дизајнерски детали специјално создадени за ѕвездите во подем. Нивниот тесен, аеродинамичен дизајн гарантира дека ништо не стои помеѓу вас и топката. Лабавата ткаенина што лесно се вклопува и брзо се брише ви помагаат да останете свежи и присебни додека ги усовршувате своите вештини. Технологијата Dri-FIT лесно ја отстранува потта од вашата кожа за побрзо испарување, одржувајќи ја сува и свежа. Плетената ткаенина ја има вистинската количина на истегнување за да ви помогне да се движите без ограничувања. Страничните џебови ги чуваат вашите мали предмети безбедни. Спецификација: Slim fit Dri-FIT технологија Еластичен прилагодлив појас Странични џебови Материјал: 91% полиестер, 9% еластин.
Подетално

Машките тренерки за фудбал Nike Paris Saint-Germain Strike има дизајнерски детали специјално создадени за ѕвездите во подем. Нивниот тесен, аеродинамичен дизајн гарантира дека ништо не стои помеѓу вас и топката. Лабавата ткаенина што лесно се вклопува и брзо се брише ви помагаат да останете свежи и присебни додека ги усовршувате своите вештини. Технологијата Dri-FIT лесно ја отстранува потта од вашата кожа за побрзо испарување, одржувајќи ја сува и свежа. Плетената ткаенина ја има вистинската количина на истегнување за да ви помогне да се движите без ограничувања. Страничните џебови ги чуваат вашите мали предмети безбедни.
Спецификација:

 • Slim fit
 • Dri-FIT технологија
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Материјал: 91% полиестер, 9% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош