Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Cuffed
ELLESSE Cuffed
ELLESSE Cuffed
ELLESSE Cuffed
ELLESSE Cuffed
ELLESSE Cuffed
ELLESSE Cuffed
ELLESSE Cuffed
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(ELA231F106-01)
ELLESSE

ELLESSE Cuffed

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските тренерки lifestyle ELLESSE CUFFED ќе ве обвиткат со нежно чувство кое нема да сакате да го напуштите. Со својот потесен крој ја истакнува фигурата и ја истакнува женственоста. Можете да го усогласите со дуксер или маичка бидејќи нивниот крој и боја можете лесно да ги прилагодите на вашиот личен стил. Прилагодливиот еластичен појас со јамка овозможува персонализација и добро вклопување. Карго џебовите со нитни совршено го комплетираат дизајнот на тренерката, а освен тоа придонесуваат и за практичност, бидејќи во нив можете да ги складирате потребните ситници. Дозволете си да се опуштите во удобноста на ова парче облека. Спецификација: Женски тренерки - lifestyle Класичен крој Странични џебови Карго џебови Еластичен појас со јамка Состав: 100% памук.
Подетално

Женските тренерки lifestyle ELLESSE CUFFED ќе ве обвиткат со нежно чувство кое нема да сакате да го напуштите. Со својот потесен крој ја истакнува фигурата и ја истакнува женственоста. Можете да го усогласите со дуксер или маичка бидејќи нивниот крој и боја можете лесно да ги прилагодите на вашиот личен стил. Прилагодливиот еластичен појас со јамка овозможува персонализација и добро вклопување. Карго џебовите со нитни совршено го комплетираат дизајнот на тренерката, а освен тоа придонесуваат и за практичност, бидејќи во нив можете да ги складирате потребните ситници. Дозволете си да се опуштите во удобноста на ова парче облека.
Спецификација:

 • Женски тренерки - lifestyle
 • Класичен крој
 • Странични џебови
 • Карго џебови
 • Еластичен појас со јамка
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош