Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Frida Kahlo
PUMA Frida Kahlo
PUMA Frida Kahlo
PUMA Frida Kahlo
PUMA Frida Kahlo
PUMA Frida Kahlo
PUMA Frida Kahlo
PUMA Frida Kahlo
Женска маица
Код на производ:
(521719-01)
PUMA

PUMA Frida Kahlo

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.373 ДЕН
Заштеда: 1.017 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женскиот спортски градник за трчање и тренирање Puma FRIDA KAHLO е иконично парче гардероба за вежбање што се одликува со иновативен систем за шиење, цветни графики и нежни детали за еластично ткаење на задната страна. Од серијата на женски уметници, ова е градник со моден дизајн кој го носи стилот и целта на следното ниво. Оваа линија ја слави работата и посветеноста за зајакнување на женската независност од познатата сликарка Фрида Кало. Ткаенината за компресија што брзо се суши нуди врвно чувство на студ. Најдобрата ткаенина во својата класа, исто така, нуди одлична покриеност, така што вашата самодоверба за време на вежбањето е на ниво.Спецификација: Спортски градник Цветна графика dryCELL технологија за ткаенина Состав: 76% полиестер, 24% еластин.
Подетално

Женскиот спортски градник за трчање и тренирање Puma FRIDA KAHLO е иконично парче гардероба за вежбање што се одликува со иновативен систем за шиење, цветни графики и нежни детали за еластично ткаење на задната страна. Од серијата на женски уметници, ова е градник со моден дизајн кој го носи стилот и целта на следното ниво. Оваа линија ја слави работата и посветеноста за зајакнување на женската независност од познатата сликарка Фрида Кало. Ткаенината за компресија што брзо се суши нуди врвно чувство на студ. Најдобрата ткаенина во својата класа, исто така, нуди одлична покриеност, така што вашата самодоверба за време на вежбањето е на ниво.
Спецификација:

 • Спортски градник
 • Цветна графика
 • dryCELL технологија за ткаенина
 • Состав: 76% полиестер, 24% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топ
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S S
  M M
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош