Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Run It
adidas Run It
adidas Run It
adidas Run It
adidas Run It
adidas Run It
adidas Run It
adidas Run It
Код на производ:
(HM4291)
adidas

adidas Run It

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS4.5 XS4"
 • S 4.5 S 4"
 • M 4.5 M 4"
 • L 4.5 L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Направете го вашето поминување низ целта лесно како и опремата во која тренирате. Женските шорцеви за трчање adidas Run It го надополнуваат вашиот спортски стил на облека и вашите потреби за удобна опрема. Технологијата Aeroready ви помага да останете суви дури и на финишот на трката. Ременот со тока обезбедува сигурно и персонализирано вклопување. Практичен детал како џеб за клучеви ги држи малите нешта заклучени додека ја оставате конкуренцијата зад себе. Внатрешната мрежеста облога додава дополнителна покриеност. Направено од 100% рециклиран материјал значи аdidas и сте направиле нешто добро за себе и за планетата. Спојте го моделот adidas Run It со вашите омилени патики за трчање adidas и изберете го вашето темпо. Спецификација: Женски шорцеви за трчање Внатрешна мрежеста облога Внатрешен џеб за клучеви Еластичен појас со јамка Рефлектирачки детали Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Направете го вашето поминување низ целта лесно како и опремата во која тренирате. Женските шорцеви за трчање adidas Run It го надополнуваат вашиот спортски стил на облека и вашите потреби за удобна опрема. Технологијата Aeroready ви помага да останете суви дури и на финишот на трката. Ременот со тока обезбедува сигурно и персонализирано вклопување. Практичен детал како џеб за клучеви ги држи малите нешта заклучени додека ја оставате конкуренцијата зад себе. Внатрешната мрежеста облога додава дополнителна покриеност. Направено од 100% рециклиран материјал значи аdidas и сте направиле нешто добро за себе и за планетата. Спојте го моделот adidas Run It со вашите омилени патики за трчање adidas и изберете го вашето темпо.
Спецификација:

 • Женски шорцеви за трчање
 • Внатрешна мрежеста облога
 • Внатрешен џеб за клучеви
 • Еластичен појас со јамка
 • Рефлектирачки детали
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош