Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Ladies
ELLESSE Ladies
ELLESSE Ladies
ELLESSE Ladies
ELLESSE Ladies
ELLESSE Ladies
ELLESSE Ladies
ELLESSE Ladies
Код на производ:
(ELA231F901-07)
ELLESSE

ELLESSE Ladies

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Барате совршен летен фустан? Со својата боја, крој и удобност, женскиот lifestyle фустан ELLESSE LADIES станува ваш омилен без разлика дали го поминувате денот надвор или дома. Носете го сам, под омилената тексас јакна или дуксер и покажете го вашиот спортски и елегантен стил. Пријатната ткаенина придонесува за удобноста на моделот, па можете да уживате каде и да одите. Опуштениот крој овозможува мобилност на движењето, додека дискретната ознака со логото го истакнува наследството на брендот. Уживајте во активен ден на плажа или на градските улици во фустан од ELLESSE LADIES. Спецификација: Женски lifestyle фустан Краток модел Краток ракав Лого Ellesse.
Подетално

Барате совршен летен фустан? Со својата боја, крој и удобност, женскиот lifestyle фустан ELLESSE LADIES станува ваш омилен без разлика дали го поминувате денот надвор или дома. Носете го сам, под омилената тексас јакна или дуксер и покажете го вашиот спортски и елегантен стил. Пријатната ткаенина придонесува за удобноста на моделот, па можете да уживате каде и да одите. Опуштениот крој овозможува мобилност на движењето, додека дискретната ознака со логото го истакнува наследството на брендот. Уживајте во активен ден на плажа или на градските улици во фустан од ELLESSE LADIES.
Спецификација:

 • Женски lifestyle фустан
 • Краток модел
 • Краток ракав
 • Лого Ellesse

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долг фустан
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош