Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
Женски хеланки
Код на производ:
(HF6680)
adidas

adidas Techfit

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TECHFIT се женски хеланки за тренинг кои ќе ве поддржат без разлика дали трчате во парк или вежбате во теретана. Овие хеланки ви нудат удобност при секое движење. Тие ги гушкаат вашите мускули и обезбедуваат оптимална поддршка благодарение на ткаенината Techfit, за да можете да го зголемите интензитетот кога сакате. Технологијата AEROREADY ве одржува суви со тоа што ја отстранува влагата, а високиот струк држи сè на своето место, за да можете да се истегнете и да чучнете без да се грижите што носите. Делумно се направени од рециклиран материјал, а со тоа придонесуваат за намалување на отпадот и зачувување на планетата. Спецификација: Женски тренинг хеланки 7/8 Длабок појас AEROREADY технологија Techfit Состав: 73% рециклиран полиестер, 27% еластин.
Подетално

adidas TECHFIT се женски хеланки за тренинг кои ќе ве поддржат без разлика дали трчате во парк или вежбате во теретана. Овие хеланки ви нудат удобност при секое движење. Тие ги гушкаат вашите мускули и обезбедуваат оптимална поддршка благодарение на ткаенината Techfit, за да можете да го зголемите интензитетот кога сакате. Технологијата AEROREADY ве одржува суви со тоа што ја отстранува влагата, а високиот струк држи сè на своето место, за да можете да се истегнете и да чучнете без да се грижите што носите. Делумно се направени од рециклиран материјал, а со тоа придонесуваат за намалување на отпадот и зачувување на планетата. Спецификација:

 • Женски тренинг хеланки 7/8
 • Длабок појас
 • AEROREADY технологија
 • Techfit
 • Состав: 73% рециклиран полиестер, 27% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош