Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ENTRADA 22
adidas ENTRADA 22
adidas ENTRADA 22
adidas ENTRADA 22
adidas ENTRADA 22
adidas ENTRADA 22
adidas ENTRADA 22
adidas ENTRADA 22
Код на производ:
(HG6295)
adidas

adidas ENTRADA 22

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
988 ДЕН
Моментална цена
988 ДЕН
Моментална цена
988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Каде и да ве однесе денот, со машките фудбалски шорцеви adidas ENTRADA 22, вие сте подготвени. Овие шорцеви имаат чист, класичен дизајн и технологија AEROREADY за да ве одржуваат суви и свежи. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува сигурно вклопување и целодневна удобност. Направен од рециклиран материјал, овој производ е едно од решенијата за отстранување на пластичниот отпад. Спецификација: Regular fit AEROREADY технологија Еластичен прилагодлив појас Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Каде и да ве однесе денот, со машките фудбалски шорцеви adidas ENTRADA 22, вие сте подготвени. Овие шорцеви имаат чист, класичен дизајн и технологија AEROREADY за да ве одржуваат суви и свежи. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува сигурно вклопување и целодневна удобност. Направен од рециклиран материјал, овој производ е едно од решенијата за отстранување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Regular fit
 • AEROREADY технологија
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  M M
  L L
  XL XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош